Jesteśmy dla Was już od 2003 roku .Głównym celem działalności Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „FEMINA” jest opieka medyczna na najwyższym poziomie, stworzenie więzi zaufania pomiędzy pacjentami a naszą kadrą medyczną. Naszą misją jest ochrona i promocja zdrowia, a przede wszystkim upowszechnianie profilaktyki zdrowotnej wśród kobiet . Dlatego też nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe , a zakres usług jest coraz szerszy.
Zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów z dziedziny ginekologii i położnictwa otwieramy nowe punkty poradni w trosce o lepszy dostęp Pacjentek do profilaktyki zdrowotnej. Staramy się, aby pod naszą opieką każda Pani czuła się wyjątkowo w przyjaznej i komfortowej atmosferze.
Ponadto oferujemy Państwu pełny zakres badań analitycznych i diagnostycznych. Wspólnie z NFZ prowadzimy bezpłatne programy profilaktyczne wczesnego wykrywania raka szyjki macicy. Jesteśmy partnerem medycznym z Diagmed Nowy Sącz.

Tym którzy powierzyli nam opiekę nad swoim zdrowiem, dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyli. W celu zachowania zdrowia zachęcamy pacjentów do korzystania z naszej oferty badań profilaktycznych.