Sposób na walkę z koronawirusem – osłony plexi sprzedawcy

Sposób na walkę z koronawirusem – osłony plexi sprzedawcy

9 listopada, 2020 0 przez Kamila

Z koronawirusem usilnie walczymy od miesiąca marca. Niestety każdy kolejny dzień pokazuje nam, że nie jest to zbyt wyrównana walka. Wciąż COVID ma przewagę. Ofiar i osób zarażonych przybywa z każdym dniem i liczby te niestety są coraz większe. Co możemy zrobić, aby się nie zarazić?

Zadbaj o swoich pracowników i klientów

Aby móc podjąć walkę z koronawirusem zaangażować się powinien każdy z nas. Bardzo ważne są kroki poczynione przez przedsiębiorców. W ich kwestii leży zabezpieczenie zarówno swoich pracowników, jak i także swoich klientów. Na szczęście nie pozostają z tym wszystkim sami. Wiele firm służy pomocą produktami, które skutecznie pomogą nam się chronić. Jedną ze świetnym form ochrony są ochrony plexi sprzedawcy. Powinny one być zainstalowane we wszystkich miejscach, w których sprzedawca ma bezpośredni kontakt z klientem. Dzięki nim nie mają możliwość zarazić się.

Kup gotowy produkt

W wielu sklepach tego rodzaju osłonki są już stosowane. Niektóre niestety są wykonane samodzielnie przez sprzedawców i nie do końca spełniają swoją funkcję. Tak naprawdę nie warto się z tym bawić i jednocześnie męczyć, a kupić gotowy produkt pod konkretny wymiar. Możemy na przykład dokonać zamówienia tutaj https://www.wycinamy.to/oslony-plexi-szybyochronne/ Osłonka naprawdę nie jest droga, a jest to produkt, który nam posłuży przez długi okres czasu. Na pewno nie jest to zakup sezonowy. Osłonę możemy dezynfekować płynami do tego służącymi.

Jeśli nie masz jeszcze takiej osłonki, to wystarczy, że dokonasz pomiaru i zamówisz ją do swojego sklepu, salonu czy też punktu obsługi klienta. Dzięki temu dbasz o zdrowie swoich klientów oraz także swoich pracowników. Zarówno jedna, jak i także druga grupa osób będzie nam za to wdzięczna. Nie narazimy się także na utratę klientów, którzy panicznie moją się koronawirusa. Osłonki, płyn dezynfekujący oraz maseczki wpływają na bezpieczeństwo. Musimy zadbać o siebie w tym jakże trudnym czasie. Razem przetrwamy ten okres.